השירותים שלנו

בית החולים הוטרינרי רחובות

מרכז חירום 24/7

בית החולים הווטרינרי זמין ופתוח 24 שעות למקרי חירום, 7 ימים בשבוע, כולל שבתות וחגים.
בכל רגע נתון, גם בימים וגם בלילות, ישנו צוות רפואי מיומן שזמין וערוך להתמודד עם מקרי חירום.

צוות בית החולים הווטרינרי מטפל בכל סוגי מקרי החירום: תאונות דרכים, הרעלות, הכשות נחש, מכות חום, שברים, חסימות מעיים ושתן, תגובות אלרגיות ועוד.
מעבדת הדם המתקדמת וכן חדר הרנטגן והאולטרסאונד זמינים 24 שעות ומאפשרים לאבחן בעיות רפואיות דחופות באופן מהיר, מה שמקצר מאוד את הזמן עד קבלת טיפול מתאים.

בית החולים הווטרינרי עובד בשיתוף פעולה עם מרפאות רבות לקבלת מקרים.
הטיפול ניתן בתיאום עם המרפאה המטפלת ולאחר סיום הטיפול ניתנות הנחיות והמלצות להמשך.

במצבי חירום מומלץ לצלצל אלינו לפני ההגעה, על מנת לאפשר לצוות להיערך לקראת קליטה מהירה ככל הניתן.

מחלקת הדמיה - רנטגן ואולטרסאונד

בבית החולים מחלקת הדמיה מתקדמת בניהולו של ד"ר נדב מרחבי. ד"ר מרחבי הוסמך כמומחה בהדמיה וטרינרית בשנת 2021 ומספק ייעוץ למספר רב של מרפאות וטרינריות ברחבי הארץ. המחלקה כוללת את הציוד המתקדם ביותר לרנטגן ואולטרסאונד.

ד"ר מרחבי מבצע בדיקות אולטרסאונד לסקירת מערכות כללית של המטופלים והמאושפזים בבית החולים, מפענח צילומי רנטגן וכמו כן מקבל הפניות לבדיקות אלה ממרפאות רבות בארץ.

רפואה פנימית

בבית החולים מחלקת רפואה הכוללת אבחון וטיפול של מקרי רפואה פנימית, כגון מחלות דרכי הנשימה, לב, כבד, מעי, עיכול, כליות ושתן, וכן מצבים נוירולוגים.

צוות הרופאים מקפיד להשתתף בכנסים וקורסים מקצועיים בארץ ובעולם על מנת להיחשף ולשמוע את ההמלצות העדכניות ביותר בכל הקשור לרפואת חיות המחמד.

כירורגיה ואורטופדיה

בבית החולים מתבצעים מדי יום ניתוחים ע"י צוות רפואי מיומן הכולל וטרינר/ית מנתח/ת, וטרינר מרדים וטכנאיות רפואיות בחדר הניתוח הסטרילי. החדר מצוייד במכונת הרדמה והנשמה מתקדמת ומערכות ניטור הכוללות מוניטור, ניטור חמצן ופחמן דו חמצני, לחץ דם ועוד. כל זאת על מנת לאפשר הרדמה בטוחה ומותאמת עבור חיית המחמד.

בחדר הניתוח מתבצעות מדי יום פרוצדורות שגרתיות (עיקורים, סירוסים, הסרת מאסות וכו׳) וניתוחים מצילי חיים, כגון: הסרת גידולים סרטניים, תפירות וניתוחי שחזור כתוצאה מטראומות, תאונות וכו׳.

כמו כן, אנו ערוכים לביצוע ניתוחים אורטופדיים מסובכים על ידי מומחים שעובדים עמנו בשיתוף פעולה מלא.

ניתוחי חירום מתבצעים במרפאתנו בכל שעות היום והלילה לפי מידת הצורך.

אשפוז בהשגחה מלאה (24/7)

בבית החולים פועל חדר אשפוז לצורך טיפול אינטנסיבי מסביב לשעון בחיות פצועות או חולות, אשר זקוקות להשגחה רפואית צמודה. חדר האשפוז מיועד גם לחיות בזמן התאוששות אחרי ניתוח, עד לשחרורן הביתה.

בנוסף לרופאים הנמצאים 24/7 במרפאה, בכל רגע נתון ישנו צוות של טכנאיות וטרינריות שתפקידן לאייש את החדר ולטפל בכל מאושפז בהתאם לדרישותיו הרפואיות, תוך מתן תשומת לב אישית, חום ואהבה לכל חיה.

חדר האשפוז מאובזר במשאבות נוזלים, כלובי חמצן, מערכות ניטור וערכות החייאה.

שירותי מעבדה

מעבדת הדם שלנו זמינה 24/7 ומאפשרת לנו לבצע ספירות דם, בדיקות ביוכימיות מלאות, בדיקות הורמונליות ואבחון מחלות זיהומיות. בנוסף למכשור המתקדם אנו ערוכים לבצע בדיקות מיקרוסקופיות של משטחי דם, שתן, אוזניים ודגימות תאים. כך באפשרותנו להגיע לאבחון מהיר ומתן טיפול מותאם, בבדיקות שוטפות ובמקרי חירום.

רפואת שיניים, פה ולסת

בבית החולים ישנו צוות רופאות וטכנאיות רפואיות שעברו הכשרה מתקדמת לטיפולי שיניים, אשר מתבצעים באופן שוטף. מעבר לניקויי אבנית שגרתיים, נעשים צילומים דנטליים, עקירות כירורגיות, הסרת גידולים, אבחון מחלות פה וחניכיים וטיפול בטראומות לחלל הפה.

כמו כן, אנו עובדים בשיתוף פעולה עם מומחי פה ולסת אשר מגיעים אלינו במידת הצורך.

חיסונים ורפואה מונעת

בבית החולים מכירים בחשיבותה הרבה של הרפואה המונעת ומעודדים את הציבור לחסן באופן מקיף את חיות המחמד. כל חיה חדשה מתקבלת בשמחה ואהבה רבה, נפתח עבורה תיק מסודר ורופא יבצע בדיקה רפואית מקיפה. במהלך הביקור הראשון נברר את ההיסטוריה הרפואית של החיה, על מנת לתכנן שגרת חיסונים, התאמת מזון ומעקב אחר דרישות רפואיות ספציפיות.

גם בסיום חיסוני הגורים, אנו מקפידים על שגרת טיפולים סדירה עבור חיות המחמד, הכוללת מעבר לחיסונים, טיפולים מונעים לטפילים ועוד. אנו תמיד נשמח להשיב במהלך הביקורים לכל שאלה הקשורה להתנהגות, משקל, תזונה וטיפוח, או כל עניין העולה על רוחכם.

חיות מבוגרות יעברו פעם בשנה בדיקות מקיפות לצורך אבחון מוקדם של בעיות רפואיות, מחלות שונות וסימנים מקדימים לתהליכי הזדקנות. בדיקות אלו יאפשרו לנו לתת טיפולים מתאימים, והתאמת תפריט תזונתי לחיה המבוגרת מבעוד מועד.

שאל את הווטרינר

שאלות נפוצות

כן. אנחנו פתוחים גם בלילה, אבל כדאי מאוד להתקשר אלינו לפני, שנתכונן אליכם ונאשר שאין מספר מקרי חירום נוספים או דחופים יותר שעלולים לעכב את ההליך.

בכל מצב, אנו נעשה הכל כדי לקבל אתכם, ובמידה ולא יתאפשר, נפנה אתכם בשמחה לקולגות שלנו.

בית החולים שלנו שוכן במרכז העיר רחובות, עם חניה גדולה חינמית ומרווחת.

במרחק הליכה של 2 דקות תוכלו לבקר בקניון רחובות, מסעדות רבות, בתי קפה, חנויות בגדים ואפילו חנויות חיות.

גלו עוד על חיות המחמד שלכם