צוות ביה"ח מונה 6 רופאים וטרינרים ו-11 אסיטנטים וטכנאים רפואיים, העובדים יומם ולילה בטיפול בקהל הפונים ובחיות המאושפזות. 

מנהל ביה"ח הוא דר' עמיחי מורשת, אשר סיים לימודי וטרינריה באוניברסיטה העברית בירושלים בשנת 1992, וטרינר מזה 25 שנה.
רופאי בית החולים עובדים כצוות בשיתוף פעולה מלא ופורה ודנים על בסיס יומיומי בנוגע למקרים השונים. צוות הרופאים מקפיד להיות מעודכן במחקרים החדשים ביותר, להשתתף בכנסים הרפואיים בארץ ובחו"ל ולוקח חלק בהחלפת מידע עם קבוצות וטרינריות ברחבי העולם. כל רופאי בית החולים חברים בארגון הרופאים הוטרינריים לחיות בית בישראל.
לצד הרופאים הוטרינרים מסייע צוות אסיסטנטיות רפואיות. האסיסטנטיות קיבלו הכשרה מקיפה בבית החולים. במסגרת תפקידן לוקחות חלק בסיוע לניתוחים ובטיפולים, מבצעות בדיקות מעבדה ומטפלות כאחיות רחמניות בבעלי חיים המאושפזים בבית החולים.

כולנו פועלים מתוך אהבה רבה למקצוע ולמטופלים שלנו.
למרות שלעיתים קשה לנו לראות את המקרים הקשים ואת סבלם של בעלי החיים, אנו שואבים סיפוק והנאה מהטיפול בהם, ומן ההכרה שיש ביכולתנו להעניק להם את הטיפול הרפואי הטוב ביותר!

  newteam

 

amichaipicד"ר עמיחי מורשת - מנהל בית החולים.

ד"ר מורשת סיים את לימודי תואר בוגר בביולוגיה בהצטיינות בפקולטה למדעי החיים באוניברסיטה העברית בירושלים. הוא המשיך ללימודי וטרינריה בישראל, באוניברסיטה העברית בבית הספר לרפואה וטרינרית ע"ש קורט בבית דגן. את שנת הסטאג' הוא עשה בבית החולים הוטרינרי האוניברסיטאי. במקביל ללימודים ד"ר מורשת עסק באילוף כלבים. הוא הוסמך כוטרינר בשנת 1992. בשירות המילואים היה וטרינר של יחידת הכלבנים עוקץ. החל את עבודתו כוטרינר במרפאה צנועה בשנת 1993 ובשנת 1999 הקים את בית החולים ברחובות. אז וגם היום מקפיד להעניק יחס אישי וחם לכל פציינט. ד"ר מורשת משמש מנהל מקצועי כללי של בית החולים ועוסק בין השאר ברפואה פנימית, רפואת חירום, פוריות ויעוץ התנהגותי לכלבים וחתולים. ד"ר מורשת התנדב במהלך השנים בעמותת צער בעלי חיים רחובות, בעמותת תנו לחיות לחיות וכעת הוא מתנדב בעמותת אס.או.אס. בבית הוא מגדל את סבתא מוצקה׳ החתולה השולטת את "רוקו" הכלב ועוד 4 ילדים...ליאת, דניאל, עמית ושרון.

 

veredpicד"ר ורד אורגד

סיימה את לימודיה בבית הספר לוטרינריה ע"ש קורט בשנת 1997. במהלך הלימודים השתתפה בתכנית Externship באוניברסיטת "דייויס" בקליפורניה. אחרי סיום לימודיה עבדה במרפאה גדולה בתל אביב. התחילה לעבוד בבית החולים הוטרינרי רחובות בשנת 2001.
ד"ר אורגד הינה הכירורגית הראשית של בית החולים וכמו כן עוסקת ברפואה פנימית ורפואת חירום. היא השתתפה מספר פעמים בכנסים וטרינרים בינלאומיים גדולים בבריטניה ובארה"ב.
אמא ליונתן ונועם ומגדלת 3 כלבים תורמי הדם הקבועים של בית החולים. בנוסף מגדלת 2 חתולות שמנמנות - החתולה "נקלס" האנרגטית והחתולה "איילס" בעלת עין אחת.

 

 

iritpicד"ר עירית ארוגטי

סיימה את לימודיה בבית הספר לוטרינריה ע"ש קורט בשנת 2007. באותה שנה הצטרפה לצוות רופאי בית החולים. עוסקת ברפואה פנימית, כירורגיה ורפואת חירום. השתתפה בכנסים וטרינרים בינלאומיים בבריטניה ובארה"ב.
מגדלת באושר את הכלבים "אולי" הזאב הלבן ו"בגירה" הטריירית, וכן את "חתוליוס" –  החתול המנומר.

 

 

 

 

reutpicד"ר רעות אקסלרוד

סיימה את לימודיה בהצטיינות יתרה בסלובקיה בשנת 2009. הצטרפה לצוות הרפואי בשנת 2011. לפני כן עבדה כשנתיים בעמותת תנו לחיות לחיות עד שהצטרפה לשמחתנו לצוות בית החולים. עוסקת ברפואה פנימית, כירורגיה ורפואת חירום. השתתפה בכנסים וטרינרים בינלאומיים בארה"ב.
מגדלת את החתולות "קטני" ו"קטני". 

 

michalpicד"ר מיכל הראל

סיימה את לימודיה בבית הספר לוטרינריה ע"ש קורט בשנת 2011. הצטרפה לצוות רופאי בית החולים בשנת 2012. עוסקת ברפואה פנימית, כירורגיה ורפואת חירום. השתתפה בכנסים וטרינרים בינלאומיים בארה"ב.
מגדלת בביתה את "פיג'י", "נחמן" ו-"באלי" החתולים ה"פחיסטנים", זוג עכברי מחמד ועוד מגוון חיות אקזוטיות החוצות את מפתן דלתה.

 

 

 

 

shellypicד״ר שלי צינמון קסטכר

סיימה את לימודיה בבית הספר לוטרינריה ע״ש קורט בשנת 2015 והצטרפה לצוות בית החולים בשנת 2016. שלי עוסקת בעיקר ברפואה פנימית וברפואת חירום. היא אמא ליובל ומגדלת בביתה את ״גרג״ החתול שחושב שהוא אריה.

 

 

 

 

galiapicגליה ויינטראוב - מנהלת אדמיניסטרטיבית

גליה מלווה את  ד"ר מורשת משנת 1997. החלה את דרכה כאסיסטנטית וכיום משמשת כמנהלת אדמיניסטרטיבית, מנהלת קבלה ואחראית על נושאי מנהלה וכח אדם. מעבר לפעילותה האדמיניסטרטיבית משמשת כספרית הבית לחתולים, ותגרום לכל חתלתול להראות כמו אריה. אמא לאיתי ואורי ומגדלת את "שוש", גולדנית בלונדינית יפהפייה.

 

 

 

 

sharonpicשרון אריאלי

טכנאית בכירה ואחראית על נושא המנויים וקשרי לקוחות. הייתה כלבנית ומפקדת כלבייה בחיל האויר. הנדסאית תעשייה וניהול, הצטרפה לצוות בית החולים בשנת 2008.
מדריכת רכיבה מוסמכת. מעבירה את שעות הפנאי על גב סוסים, עליהם רוכבת מקצועית מאז היותה ילדה.

 

 

 

netapicנטע רוזן

נטע הינה טכנאית/אחות בכירה ובוגרת התוכנית ללימודי אח/ות וטרינריים ב"מכון מגיד" תחת כנפה של האוניברסיטה העברית בירושלים. נטע גדלה רוב ימיה במושב, שם היא מגדלת עם משפחתה 11 כלבים ו-30 חתולים! את אהבתה לתחום גלתה בגיל צעיר וכבר אז היא ידעה שהיא רוצה לעבוד בתחום הטיפול והסיעוד בבעלי חיים. בעצתו וליוויו של דר מורשת למדה נטע את התחום והיום היא חלק חשוב בצוות שלנו. 

 

hillapicהילה וולף

הילה סיימה את לימודי תואר ראשון בשנת 2016 וכעת הינה סטודנטית לוטרינריה בשנה הראשונה ללימודים בבית הספר לוטרינריה ע"ש קורט. הילה הצטרפה לצוות שלנו כאחות וטרינרית בשנת 2015. היא טבעונית גאה ואמא ל״איתן״, הכלב הקטן שנמצא בחוף פלמחים במהלך מבצע צוק איתן.

 

 

 

yotampicיותם שגב

יותם הינו סטודנט בפקולטה לחקלאות ברחובות. הוא שואף ללמוד בהמשך וטרינריה והצטרף ב-2016 לצוות שלנו. יותם מגדל את הכלבה "לילה".

 

 

 

 

stavpic

סתיו לביא

סתיו הגיעה אלינו מהצפון הרחוק והתחילה את עבודתה כטכנאית אצלנו בשנת 2016. סיימה תואר ראשון במדעי בעלי החיים ועתידה להמשיך ללימודי וטרינריה בפקולטה לחקלאות. מגדלת באהבה את החתולה הטריקולורית "לולה" אשר מצאה כגורה ברחוב.

 

 

 

 

talpicטל ברנדר

טל היא סטודנטית למדעי בעלי החיים בפקולטה לחקלאות. שואפת להיות וטרינרית. אוהבת מאוד חיות ואף התנדבה במספר חוות בארץ ובעולם. בעליו של "טקילה", החתול החמוד בתבל. הצטרפה לצוות שלנו ב-2016.

 

 

 

 

sivanpicסיוון וייס

סיון סיימה לימודי תואר ראשון ב-2015 וכעת היא סטודנטית שנה ב׳ ללימודי וטרינריה בבי"ס ע"ש קורט. הצטרפה לצוות המרפאה בשנת 2016. אמא גאה לכלבה "שפרה" ולחתול "טרמור". גדלה בבית הוריה שבטבעון בתוך להקה של חיות מחמד.

 

 

 

ronpicרון בנימיני

רון סיים את לימודי התואר הראשון בשנת 2015 וכעת נמצא בשנה השנייה ללימודים בבית הספר לוטרינריה ע"ש קורט. הצטרף כאח וטרינרי לצוות המרפאה בשנת 2016 וחולם יום אחד להיות וטרינר של חיות קטנות. אהבתו הגדולה לחיות החלה בילדותו, כאשר זכה לגדל חתולה ושני כלבים. מאז החל בלימודיו באוניברסיטה, אהבתו לחיות רק התגברה, עם המעבר לטבעונות ואהבה של שלושה בעלי חיים נוספים- "לילי" הכלבה והחתולות "נינה" ו"אביגיל".

 

 

 

annpicאן דבורקין

טכנאית/אחות וטרינרית סיימה בהצטיינות את לימודי התואר הראשון במדעי החיים באוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע וכעת היא סטודנטית בשנה שנייה ללימודי וטרינריה בבית הספר לוטרינריה ע"ש קורט של האוניברסיטה העברית. הצטרפה לצוות בית החולים שלנו בשנת 2016 וחולמת שיום אחד יהיה לה גן חיות בבית. בינתיים היא מסתפקת בלגדל את שלושת הנמרים החתוליים ששמם "שונר", "ג'וני" ו"אלכס".

  


nastiapicאנסטסיה

עלתה לישראל בשנת 2015 מרוסיה. התחילה לעבוד בבית החולים שלנו לפני כשנה כטכנאית. מתגוררת במושב עם משפחתה, "רקס" הכלב הכנעני וחתול ג'ינג'י שובב בשם "בלינסקי".