× פורום וטרינריה - הפורום מנוהל ע"י ד"ר עמיחי מורשת מבית החולים הוטרינרי ברחובות בעל ניסיון של 19 שנה בטיפול וכירורגיה של כלבים וחתולים. בפורום ניתן להתייעץ ולשאול בכל הקשור לכלבים, חתולים וכל בעל חיים אחר. להוספת שאלה בפורום אנא הרשמו לאתר ולאחר סיום ההרשמה תוכלו לקבל את תשובות לכל שאלותיכם.

חינוך לצרכים

לפני 11 שנים 4 חודשים #21 מאת לונה
חינוך לצרכים נוצר על ידי לונה
הכלבה שלי לברדורית בת שלושה חודשים התחילה לצאת החוצה זה עתה, ואנחנו רוצים לחנך אותה לעשיית צרכים מחוץ לבית. שמענו על השיטה שבה נועלים את הכלב בכלוב או בחדר קטנטן בכדי שלא יעשה צרכים בטירטוריה שלה ואז היא תתרגל. אך אין לי לב לעשות זאת אני מובטלת כרגע ואני לא יכולה לשמוע את הבכי הזה לאורך זמן. האם יש עוד שיטות לאילוף? כאשר היא עושה לפעמים צרכים בחוץ אנחנו נותנים לה חיזוק חיובי ואם היא עושה צרכים בבית אנו כועסים עליה ואמרים לה "לא1" מה עוד אפשר לעשות
תודה, סיון.
הכחבה שלי מחוסנת ומטופלת אצלכם.
לפני 11 שנים 2 חודשים #34 מאת עמיחי מורשת
שלום סיון . מתנצל על העיכוב במתן התשובה .עקב תקלה במנגנון ההודעות על שאלה חדשה בפורום . אם הבעיה לא נפתרה אנא קבעי תור אלי אישית באחד החיסונים הקרובים ואני משוכנע שאוכל לפתור את הבעיה . אני חושש ממתן טיפים חלקיים בפורום זה כי הדבר עלול לגרור לנזק והחמרה אם לא יהיה ביצוע מדוייק . יש פתרונות נוספים מלבד סגירה בכלוב . את יכולה גם לפנות אלי ישירות במייל האישי אותו תקבלי בדלפק הקבלה .
בהצלחה
ד"ר עמיחי מורשת

ד"ר עמיחי מורשת
בית החולים הוטרינרי רחובות
08-9390738
מפקחים: עמיחי מורשת
זמן ליצירת דף: 0.265 שניות