× פורום וטרינריה - הפורום מנוהל ע"י ד"ר עמיחי מורשת מבית החולים הוטרינרי ברחובות בעל ניסיון של 19 שנה בטיפול וכירורגיה של כלבים וחתולים. בפורום ניתן להתייעץ ולשאול בכל הקשור לכלבים, חתולים וכל בעל חיים אחר. להוספת שאלה בפורום אנא הרשמו לאתר ולאחר סיום ההרשמה תוכלו לקבל את תשובות לכל שאלותיכם.

גורת חתולים קטנה עם צניחת רקטום לא קטנה..

לפני 6 חודשים 1 שבוע #1408 מאת אפרת
שלום לכולם,
אימצה אותנו חתולת רחוב שאותה אנחנו מאכילים ומשקים, אך לא יותר. לא הספקנו לעקר אותה לפני שהיא התעברה.
החתולה המליטה לפני כשישה שבועות שלושה גורים נחמדים במרפסת והכול היה נראה טוב ונחמד. כבר כמה ימים ששמנו לב שלאחת הגורות יש כאילו צואה תלויה מהטוסיק. מבט קרוב הבהיר שלא מדובר בצואה אלא כחלק מהמעי שברח החוצה. מאחר וזה פורום של בית חולים וטרינרי, חשבתי אולי להציע את החתולה למתלמדים אשר לומדים וטרינריה, שיוכלו להתנסות על סיפור מקרה כזה, וללמוד ממש מהניסיון. לדעתי זה WIN WIN כי אם היא תישאר פה היא בכל מקרה תמות, אבל אם היא תגיע אליכם, תוכלו אתם להתנסות בטיפול. גם אם בסוף יתגלה כלא מוצלח.
אני יכולה להסיע אותה אליכם. אם תרצו, אשמח.
תודה רבה וכל טוב לכולם.
לפני 6 חודשים 3 ימים #1416 מאת עמיחי מורשת
שלום אפרת,
לצערי הפורום הנוכחי לא נועד למקרים דחופים. מקווה שהגורה טופלה בינתיים. בית החולים שלנו הוא בית חולים פרטי ואין כאן מתלמדים. מקרים שכאלה אם אין אפשרות לגשת לוטרינר, יש לפנות לאחת מעמותות צער בעלי חיים באזור מגוריכם. שבדיוק לצורך כך הן נועדו.
בברכה
דר׳ עמיחי מורשת, בית החולים הוטרינרי רחובות, פתוח 24/7, 089390738 

ד"ר עמיחי מורשת
בית החולים הוטרינרי רחובות
08-9390738
מפקחים: עמיחי מורשת
זמן ליצירת דף: 0.259 שניות