× פורום וטרינריה - הפורום מנוהל ע"י ד"ר עמיחי מורשת מבית החולים הוטרינרי ברחובות בעל ניסיון של 19 שנה בטיפול וכירורגיה של כלבים וחתולים. בפורום ניתן להתייעץ ולשאול בכל הקשור לכלבים, חתולים וכל בעל חיים אחר. להוספת שאלה בפורום אנא הרשמו לאתר ולאחר סיום ההרשמה תוכלו לקבל את תשובות לכל שאלותיכם.

פינצ'ר בן 7

לפני 11 שנים 6 חודשים #116 מאת נעמה
פינצ'ר בן 7 נוצר על ידי נעמה
לפני כשבוע אימצנו אני וחברה שלי כלב פינצר מעורב המשפחה שנתנה לנו אותו אמרה שנתנה אותו בעקבות נסיעה לחו"ל הכלב די בוגר הוא בן שבע. ביומיים הראשונים הוא רעד ולא אכל ושתה לאחר מכן הוא התחיל לאט לאט להשתחרר ולהתחבר אלינו. ביום הראשון לקחנו אותו לוטרינר לקבלת כל החיסונים כולל שבב {המשפחה הקודמת אמרה שלא שמה שבב כי זה התעללות}הוא לא היה מחוסן כלל.לאחר מכן גילנו שהוא מוציא דם בשתן הלכנו לוטרינר שוב והוא נתן לו אנטיביוטיקה לעשרה ימים. הכלב לא אוכל רק אם אנחנו יושבים ומדברים איתו ומשכנעים אותו. שניסנו לקלח אותו הוא נורא נורא פחד וניסה לנשוך אותנו שמנו לו רסן והיינו צריכים להרים אותו להתקלח.כשאנחנו מנסים לנקות לו לכלוך בזנב הוא תוקף ונושך. כשאנחנו מנסים להרים אותו הוא נושך. אנחנו מאוד מאוד רוצים לאמץ אותו ולדאוג לו אבל לפעמים הוא כן שמח איתנו אבל הוא מאוד מאוד תוקפני רצינו לדעת מה עלינו לעשות בשלבים אלו.נשמח מאוד אם תגיבו תודה
לפני 11 שנים 6 חודשים #117 מאת עמיחי מורשת
תגובה מעמיחי מורשת בדיון פינצ'ר בן 7
שלום וברוכים הבאים לפורום,
המקרה שלכם הוא מקרה מורכב . מאחר ומדובר בכלב שמצד אחד מגלה סימני פחד ומאידך הפחד הופך להיות תוקפנות כשהוא מרגיש מאויים . מבחינה בריאותית מצבו לא ברור מאחר ודם בשתן יכול להעיד על דלקת קלה בדרכי השתן אבל גם על מצב חמור יותר כמו בעייה בפרוסטטה(האם הוא מסורס?) או בעייה אחרת בדרכי השתן(אבנים גידולים וכו') . המלצתי היא קודם כל להגיע לאבחנה ברורה וסופית של מצבו הבריאותי . אחרי שמצבו הבריאותי יתייצב ויהיה ברור שהוא בר טיפול , אז ורק אז להתחיל תהליך של יעוץ וטיפול התנהגותי (מומלץ לסרס בכל מקרה) עם מומחה לתחום .
אם תרצו עזרה יותר אישית אנא פנו אלי דרך הלינק הבא של צור קשר www.vet4u.co.il/contact.html וננסה לעזור .
בהצלחה
ד"ר עמיחי מורשת
בית החולים הוטרינרי רחובות
08-9390738

ד"ר עמיחי מורשת
בית החולים הוטרינרי רחובות
08-9390738
מפקחים: עמיחי מורשת
זמן ליצירת דף: 0.488 שניות