בבית החולים מתבצעים מידי יום ניתוחים ע"י צוות רפואי מיומן הכולל וטרינר מנתח, וטרינר מרדים ואסיסטנטיות רפואיות בחדר הניתוח הסטרילי.

בחדר הניתוח שלנו מבוצעים עיקורים, סירוסים, וכן ניתוחים מצילי חיים, כגון: הסרת גידולים סרטניים, תפירות וניתוחי שחזור כתוצאה מטראומה, תאונה וכדומה ואפילו ניתוחים אורטופדיים מסובכים. במידת הצורך, אנו ערוכים לבצע ניתוחי חירום בכל שעות היום והלילה.

עיקור:

עיקור הינו ניתוח בו מסירים את הרחם והשחלות של הנקבה. הניתוח מומלץ מאוד מבחינה רפואית! הוא מונע בעיות רפואיות נפוצות, כגון: דלקת רחם, גידולים סרטניים בעטינים, הריון מדומה ועוד. בנקבה מעוקרת נמנעים מחזורי הייחום המטרידים, וכמובן נפתרת בעיית הגורים הבלתי רצויים. בבית החולים שלנו מבוצעים מידי יום ניתוחי עיקור בחדר ניתוח סטרילי ע"י צוות מיומן המונה וטרינר מנתח, וטרינר מרדים ואסיסטנטית רפואית. אף שמדובר בניתוח שכיח, עיקור הינו ניתוח "רציני" הכרוך בפתיחת בטן – אנו מקפידים על רמה מקצועית מעולה והרדמה בטוחה, זאת בכדי שהפציינטיות שלנו תוכלנה להנות מהתאוששות קלה ומהירה ושנים רבות של בריאות ואושר. למידע נוסף על עיקור בכלבות או בחתולות לחצו על הקישורים.

סירוס:

סירוס הינו ניתוח בו מסיר הוטרינר את האשכים מתוך שק האשכים של הזכר. הסירוס הינו ניתוח מומלץ מבחינה רפואית והתנהגותית ולפעמים הוא אפילו מציל חיים! בעל החיים המסורס אינו בורח מהבית בחיפוש אחר הנקבות המיוחמות ואגב כך נמנע מהסכנות שאורבות בדרך כגון – דריסה או פציעות ממלחמות עם זכרים אחרים. הוא נמנע מהדבקות במחלות המועברות ע"י נשיכה או ביחסי מין עם חיות רחוב. הסירוס אף מונע מחלות כגון סרטן האשך או פרוסטטה בגיל מבוגר, ויש לו אף השלכות התנהגותיות חיוביות בבעלי חיים תוקפניים. בבית החולים שלנו מבוצעים מידי יום ניתוחי סירוס. הניתוח הינו קצר ופשוט יחסית, מבוצע באשפוז יום וההתאוששות ממנו קלה ומהירה. הניתוח אינו משנה את אופיו של בעל החיים אך בזכותו חברכם הפרוותי יהפוך לרגוע ומאושר ויוכל להעניק לכם אהבה ללא מתחים מיותרים.למידע נוסף על סירוס כלבים או חתולים לחצו על הקישורים.

כירורגית רקמות רכות:

ניתוחים אלו כוללים הסרת גידולים, הוצאת גופים זרים ממערכת העיכול, וניתוחים באברי חלל הבטן.

 

הוצאת אבנים משלפוחית השתן בחתול:

bladderstone

גופים זרים במערכת העיכול:

forign_bodies

 

מצבי חירום:

בבית החולים מתבצעים ניתוחים מצילי חיים הכוללים עיקור בזמן פיומטרה, גופים זרים מסכני חיים ופציעות טראומטיות כדוגמת תיקון קרע בסרעפת והיפוך קיבה.

 

GDV_DH

 

hooks

בטיחות בהרדמה

לניתוח בעלי חיות מחמד רבים חוששים מביצוע הרדמה ביקיריהם ואפילו מונעים או דוחים ניתוחים שיכולים להציל/להאריך חיים, בשל חשש זה. בבית החולים, אנו שמים דגש רב על בטיחות בביצוע פרוצדורה בהרדמה. ההרדמה מבוצעת ע"י מכונת הרדמה בגז או מתן חומרי הרדמה בטוחים ומתקדמים לוריד במינון מבוקר. בניתוחים ארוכים או מסובכים לוקח חלק רופא מרדים העובד לצד המנתח ואחראי על נושא ההרדמה. רבים מהמנותחים שלנו הינם בע"ח מבוגרים ואף קשישים, שבזכות הניתוח שבוצע בהם, זוכים להנות משנות זיקנתם בבריאות ואריכות ימים!