× פורום וטרינריה - הפורום מנוהל ע"י ד"ר עמיחי מורשת מבית החולים הוטרינרי ברחובות בעל ניסיון של 19 שנה בטיפול וכירורגיה של כלבים וחתולים. בפורום ניתן להתייעץ ולשאול בכל הקשור לכלבים, חתולים וכל בעל חיים אחר. להוספת שאלה בפורום אנא הרשמו לאתר ולאחר סיום ההרשמה תוכלו לקבל את תשובות לכל שאלותיכם.

הצילו !!!!! צריכה עזרה

לפני 10 שנים 4 חודשים #25 מאת רעות ק
עבר שבוע וחצי מאז החתולה החדשה נמצאת יחד עם הוותיקה באותו הבית. שתיהן בנות חודשיים וחצי בערך. החדשה מסתדרת מצויין , לא פוחדת מהוותיקה, היא בא מהרחוב ויודעת כיצד להסתדר עם חתולים אחרים. הוותיקה מאז שלקחנו אותה לא ראתה חתול אחר ולא מצליחה להתרגל לחתולה הוותיקה, היא פוחדת ממנה, עושה לה "קססס" ומנסה לתקוף את החדשה, לא נותנת לנו להתקרב אליה , נושכת ושורטת אותנו. פשוט זוועה. ניסיתי לתת להן לשחק באותו צעצוע- חוט - כל אחת עם קצה אחר, הוותיקה לא משתפת פעולה. אני מאוד רוצה שהן יסתדרו ביחד ולא מוכנה לוותר עליהן אך לא יודעת כיצד לקרב בניהן. אנא עזרו מי שיודע איך.

תודה

רעות
לפני 10 שנים 3 חודשים #30 מאת עמיחי מורשת
ישנם חתולים שלא מסתדרים ביניהם ולא יעזור כלום . במקרה הספציפי הייתי פשוט מתעלם ולא מנסה לבצע פעולות כלשהן שרק יחריפו את הבעיה . ישנו תמיד סיכוי שעם הזמן במיוחד אם תהיה התעלמות מוחלטת הבעייה תשתפר עצמאית . במצבים קיצוניים פשוט מבצעים הפרדה מלאה לזמן מה של כמה ימים ואחכ משחררים שוב ויוצאים מהבית ונותנים להם להסתדר עצמאית .
בברכה
ד,ר עמיחי מורשת

ד"ר עמיחי מורשת
בית החולים הוטרינרי רחובות
08-9390738
מפקחים: עמיחי מורשת
זמן ליצירת דף: 0.346 שניות