× פורום וטרינריה - הפורום מנוהל ע"י ד"ר עמיחי מורשת מבית החולים הוטרינרי ברחובות בעל ניסיון של 19 שנה בטיפול וכירורגיה של כלבים וחתולים. בפורום ניתן להתייעץ ולשאול בכל הקשור לכלבים, חתולים וכל בעל חיים אחר. להוספת שאלה בפורום אנא הרשמו לאתר ולאחר סיום ההרשמה תוכלו לקבל את תשובות לכל שאלותיכם.

גור חתולים

לפני 10 שנים 6 חודשים #14 מאת רעות ק
גור חתולים נוצר על ידי רעות ק
מצאנו גור חתולים בחצר, הוא בגודל כף היד, עם עיניים פתוחות, נראה כבן חודש :) אנו מניקים אותו מבקבוק שקנינו יחד עם אבקת חלב של רויאל קנין.
יש לי 2 שאלות:

1) כשמאכילים אותו מהבקבוק הוא נוהג לעשות משחק מקדים באופן קבוע, הוא נושך ושורט את הפטמה, משמיע קולות חזקים של חיה טורפת (לא של בכי מסכן), מחבק את פטמה, מתחמם עליה עם עיניים עצומות לכמה שניות... התנהגות מוזרה שאנו לא מבינה למה הוא עושה זאת?

2)החתול נוהג לנשוך את הידיים שלנו אם הוא שם לב שהן מתקרבות אליו,במיוחד במשחקים עם הצעצועים שקנינו לו. אם הוא לא רואה את היד - הוא לא נושך, כיצד מלמדים אותו לא לנשוך את הידיים ולא לשחק איתנו כמו עם אחד הצעצועים שלו?

אשמח לתשובה ולעזרה .
תודה , רעות :)
לפני 10 שנים 6 חודשים #16 מאת עמיחי מורשת
תגובה מעמיחי מורשת בדיון גור חתולים
שלום רעות , סליחה על העיכוב במתן התשובה . כל מה שאת מתארת היא התנהגות גורית נורמאלית של חתול שמראה סימני דומיננטיות כבר בצעירותו . משחק היניקה נשמע מרתק אבל הוא בהחלט נורמאלי . לגבי הידיים צריך להימנע מלהגיש לו אותם וגם להפחית את המשחקים או אפילו לעצור את המשחקים שלכם איתו(לתת לולשחק לבד) כי הבעייה של הנשכנות עלולה להחמיר .
אגב חשוב לא לשכוח לחסן אותו בגיל 6-8 שבועות ולסרס בגיל חצי שנה .(וכמובן לודא שזה אכן הוא ולא היא...)
בהצלחה
ד"ר עמיחי מורשת 08-9390738

ד"ר עמיחי מורשת
בית החולים הוטרינרי רחובות
08-9390738
מפקחים: עמיחי מורשת
זמן ליצירת דף: 0.349 שניות