× פורום וטרינריה - הפורום מנוהל ע"י ד"ר עמיחי מורשת מבית החולים הוטרינרי ברחובות בעל ניסיון של 19 שנה בטיפול וכירורגיה של כלבים וחתולים. בפורום ניתן להתייעץ ולשאול בכל הקשור לכלבים, חתולים וכל בעל חיים אחר. להוספת שאלה בפורום אנא הרשמו לאתר ולאחר סיום ההרשמה תוכלו לקבל את תשובות לכל שאלותיכם.

דלקת מעיים לכלב

לפני 2 חודשים 2 שבועות #1458 מאת ניב
דלקת מעיים לכלב נוצר על ידי ניב
שלום רב, יש לי כלב בן 4. מעורב. ביום ראשון התחיל להקיא בתדירות די גבוהה, התייעצנו עם וטרינר והציע לתת לזה יום יומיים, אולי יחלוף מעצמו. ביום שלישי לא חל שיפור. עשו לו צילום רנטגן, ללא ממצא חריג. בנוסף עשו בדיקות דם שיצאו די תקינות חוץ מערך אחד של אנזים שהיה טיפה גבוה. לאחר זריקה נגד הקאות, אוגמנטין וכדורים נגד תילוע שוחרר הביתה. ביום רביעי הקיא שוב את מה שאכל, עשו אולטראסאונד. יצא ללא ממצא חריג גם. החליטו על אשפוז, נוזלים לוריד, אנטיביוטיקה לוריד. נדמה לי שאף אחד לא באמת יודע מה יש לכלב. האם זה באמת זה? תוך כמה זמן אפשר לצפות לשיפור? האם זהו טיפול נכון?
יש לציין שהכלב בעייתי, ולא נותן לטפל בו, מה שגורר לקבלת טשטוש לכלב כל פעם מחדש...
לפני 3 שבועות 3 ימים #1474 מאת עמיחי מורשת
שלום ניב,
מקווה שכלבך החלים בינתיים. לשאלתך בהחלט יש בעיה כשצריך לטפל בכלב שלא מאפשר לטפל בו. כלב שמקיא יותר מפעם אחת ברצף חייב טיפול ואבחון. נשמע שביצעתם את הדברים הנכונים.
מציין שקשה לייעץ במקרה כזה מבלי לבדוק את הכלב.
בברכה
דר׳ עמיחי מורשת
בית החולים הוטרינרי רחובות
24/7 089390738

ד"ר עמיחי מורשת
בית החולים הוטרינרי רחובות
08-9390738
מפקחים: עמיחי מורשת
זמן ליצירת דף: 0.264 שניות