× פורום וטרינריה - הפורום מנוהל ע"י ד"ר עמיחי מורשת מבית החולים הוטרינרי ברחובות בעל ניסיון של 19 שנה בטיפול וכירורגיה של כלבים וחתולים. בפורום ניתן להתייעץ ולשאול בכל הקשור לכלבים, חתולים וכל בעל חיים אחר. להוספת שאלה בפורום אנא הרשמו לאתר ולאחר סיום ההרשמה תוכלו לקבל את תשובות לכל שאלותיכם.

דימום מאיבר המין - כלבה

לפני 11 חודשים 2 שבועות #1285 מאת גבי יור
דימום מאיבר המין - כלבה נוצר על ידי גבי יור
יש לי כלבה גדולה (דני מעורב) בת 3 במצב רוח ירוד ללא תיאבון, רוצה רק לשכב, פעילה מאוד באופן כללי, משלשלת מעט ללא דם. מהוטרינר קיבלה אנטיביוטיקה פלג'יל לחמישה ימים, משטח דם תקין, ספירת תאי דם לבנים מעט גבוהה וקריאטין מעט גבוה. הבחנתי כי היא מלקקת את איבר מינה וכי הוא מדמם, מה צריך לעשות? האם האנטיביוטיקה תעזור לזה? מה הסיבות לדימום מאיבר המין? (הכלבה מעוקרת ומחוסנת) אשמח לתשובה מהירה
לפני 11 חודשים 2 שבועות #1287 מאת עמיחי מורשת
שלום גבי,
מתאורך עולה שהכלבה באמת חוולה וחלשה מהרגיל. זה מצריך בדיקה דחופה, אבחנה חד משמעית וטיפול אינטנסיבי, במקביל להליך הבירור.
ממליץ לחזור לוטרינר המטפל, ואם הוא לא זמין בחג יש למצוא מרכז רפואי פתוח שקרוב למקום מגוריכם.
מניח שכשהגעת לוטרינר בהתחלה לא היתה הפרשה דמית מאיבר המין. האפשרויות האבחנתיות רבות ולכן הייתי מתחיל בבדיקה פיזיקאלית מסודרת לוודא את מקןר הדם . הייתי חוזר על בדיקות הדם ,מבצע בדיקת שתן ויתכן ויידרשו אמצעי הדמיה שונים החל בצילומי רנטגן וכלה בבדיקת אולטראסאונד.
בברכה
דר' עמיחי מורשת 
בית החולים הוטרינרי רחובות
08-9390738

ד"ר עמיחי מורשת
בית החולים הוטרינרי רחובות
08-9390738
מפקחים: עמיחי מורשת
זמן ליצירת דף: 0.257 שניות