× פורום וטרינריה - הפורום מנוהל ע"י ד"ר עמיחי מורשת מבית החולים הוטרינרי ברחובות בעל ניסיון של 19 שנה בטיפול וכירורגיה של כלבים וחתולים. בפורום ניתן להתייעץ ולשאול בכל הקשור לכלבים, חתולים וכל בעל חיים אחר. להוספת שאלה בפורום אנא הרשמו לאתר ולאחר סיום ההרשמה תוכלו לקבל את תשובות לכל שאלותיכם.

שלשולים והקאות אצל חתול

לפני 8 חודשים 2 שבועות #1230 מאת הדר
שלשולים והקאות אצל חתול נוצר על ידי הדר
שלום,
יש לי חתולה בת 8 ולפני כשבוע אימצתי גור חתולים בן שלושה חודשים. אתמול החתולה המבוגרת התחילה להקיא ולשלשל והיא מסרבת לאכול. היא טעמה אוכל רטוב שקיבלנו מחנות חיות בשביל הגור אבל מעבר לזה היא לא אכלה שום דבר חריג. הגור נראה חיוני, הוא אוכל ומתרוצץ אבל גם הוא הקיא לראשונה היום פעם אחת. הפסקתי לתת לו מהאוכל הרטוב והוא אוכל כרגע את האוכל היבש של החתולה. אני מודאגת לגבי החתולה שמסרבת לאכול ונראה עייפה וחלשה ותוהה האם יכול להיות לזה קשר לגור המאומץ ומה מומלץ לעשות במצב הזה.

תודה מראש!
לפני 8 חודשים 2 שבועות #1231 מאת עמיחי מורשת
שלום הדר,
תודה על שאלתך. בהחלט סביר שחתולתך בת ה-8 נדבקה מהגור שכנראה שהיה נשא של מחלות מהרחוב. הגור כנראה  מוגן עדיין  באופן חלקי על ידי נוגדנים אימהיים שהועברו לו מאימו ברחוב. חתולתך בת ה-8 כנראה לא  חוסנה בשנה /שנים האחרונות ולכן היא חשופה לכל הוירוסים של החתולים.
ממליץ שתקחי אותה בהקדם וללא שהות לפני שבת לבדיקה וטיפול אינטנסיבי בהקדם מאחר ולצערי, חלק מהוירוסים יכולים מסוכנים עבורה. מאחל רפואה שלמה.
בברכה
דר׳ עמיחי מורשת
בית החולים הוטרינרי רחובות
089390738

ד"ר עמיחי מורשת
בית החולים הוטרינרי רחובות
08-9390738
מפקחים: עמיחי מורשת
זמן ליצירת דף: 0.354 שניות