× פורום וטרינריה - הפורום מנוהל ע"י ד"ר עמיחי מורשת מבית החולים הוטרינרי ברחובות בעל ניסיון של 19 שנה בטיפול וכירורגיה של כלבים וחתולים. בפורום ניתן להתייעץ ולשאול בכל הקשור לכלבים, חתולים וכל בעל חיים אחר. להוספת שאלה בפורום אנא הרשמו לאתר ולאחר סיום ההרשמה תוכלו לקבל את תשובות לכל שאלותיכם.

קרחת אצל חתול

לפני 2 שנים 1 חודש #1205 מאת יולי
קרחת אצל חתול נוצר על ידי יולי
שלום, מזה מספר חודשים שהחתול שלי (בן שמונה )מקריח באזור הרגליים האחוריות (ובעבר גם במאחורה של הרגליים הקדמיות) הדבר חלף מעצמו לאחר זמן מזה אך חזר אופן מוגבר לפני מספר שבועות. חשבתי שהדבר יחלוף וישתפר כמו בפעם הקודמת אך זה רק הולך ומחמיר. בנוסף, בין לילה הופיעו על הקרחות נקודות אדומות. הראיתי תמונות אלה בעבר לוטרינר שאמר שהדבר נוצר בעקבות פרעושים אך החתול שלי לובש באופן קבוע קולר נגד פרעושים וגם אם יש לו פרעושים אז זה מעט מאוד. החתול הוא חצי חתול רחוב ומתחיל לתקוף כשמרימים אותו, לכן להביא אותו לוטרינר יהיה מאוד טראומטי לשנינו.. מה אוכל לעשות ? האם יש וטרינר שיוכל לתת לי משחה או כדורים בלי לראות את החתול ? האם ייתכן שהדבר מסכן חיים ? (יש לציין שהחתול מתנהג כרגיל ומלא אנרגיות) אני אובדת עצות :(
לפני 1 שנה 6 חודשים #1212 מאת עמיחי מורשת
שלום יולי,
מקווה שבינתיים בעיית העור נפתרה. אם לא כן , אזי יש לבצע בדיקה דרמטולוגית מסודרת ואם לא תהיה תשובה ממשטחים,תרביות וכדומה , יתכן ויהיה צורך בביופסיה שבה פתולוג יחווה דעתו בעניין. בהתאם לתוצאות מניח שניתן יהיה לתת טיפול מתאים.
בברכה
דר״ עמיחי מורשת
בית החולים הוטרינרי רחובות
089390738

ד"ר עמיחי מורשת
בית החולים הוטרינרי רחובות
08-9390738
מפקחים: עמיחי מורשת
זמן ליצירת דף: 0.263 שניות