× פורום וטרינריה - הפורום מנוהל ע"י ד"ר עמיחי מורשת מבית החולים הוטרינרי ברחובות בעל ניסיון של 19 שנה בטיפול וכירורגיה של כלבים וחתולים. בפורום ניתן להתייעץ ולשאול בכל הקשור לכלבים, חתולים וכל בעל חיים אחר. להוספת שאלה בפורום אנא הרשמו לאתר ולאחר סיום ההרשמה תוכלו לקבל את תשובות לכל שאלותיכם.

דלקת מעיים אצל כלבה

לפני 2 שנים 1 חודש #1193 מאת גל
דלקת מעיים אצל כלבה נוצר על ידי גל
שלום רב, לפני שלושה שבועות הופיע אצל הכלבה שלי (כלבה מסוג קוקר ספניאל בת 6) דם בצואה. ברגע שראינו את הדם הלכנו לוטרינר והכלבה קיבלה אנטיביוטיקה ופרוביוטיקה... לאחר ארבעה ימים חל שיפור משמעותי אל כעבור יומיים שוב חזר הדם. חזרנו לוטרינר והאנטיביוטיקה הוחלפה. בזמן זה הצואה כבר הפכה למיימית מאוד ועם דם. האנטיביוטיקה השניה לא עזרה וחזרנו לוטרינר. הוטרינר החליט לעשות בדיקת דם ושני צילומי רנטגן. הבדיקות הראו שאכן הבעיה היחידה היא דלקת במעי. הוחלפה שוב האנטיביוטיקה אך כעט ארבעה ימים לאחר התחלת הטיפול החדש ושיפור שקרה רק ביממה האחרונה, שום חזרה הצואה המינית והדם. הכלבה לא נינוחה וללא מצברוח. מה עליי לעשות? אני אובדת עצות. אודה לעזרתכם!
לפני 1 שנה 11 חודשים - לפני 1 שנה 11 חודשים #1198 מאת עמיחי מורשת
שלום גל,
מתנצל על התקלה שגרמה למענה מאוחר. אני מניח שהבעיה אצלכם כבר נפתרה ועל כן התשובה תהיה תאורטית כמובן.
בסיטואציה שכזאת שבה יש חזרתיות של דלקת במעיים יש להמשיך את התהליך האבחוני בעזרת בדיקות מעמיקות יותר. ישנם מספר רב של בעיות שיכולות לגרום לבעיות מעיים חוזרות.
יש לחזור לוטרינר המטפל ולהמשיך באבחון במקביל להמשך הטיפול ולא להתייאש.
בברכה
דר׳ עמיחי מורשת
בית החולים הוטרינרי רחובות
089390738

ד"ר עמיחי מורשת
בית החולים הוטרינרי רחובות
08-9390738
מפקחים: עמיחי מורשת
זמן ליצירת דף: 0.361 שניות