× פורום וטרינריה - הפורום מנוהל ע"י ד"ר עמיחי מורשת מבית החולים הוטרינרי ברחובות בעל ניסיון של 19 שנה בטיפול וכירורגיה של כלבים וחתולים. בפורום ניתן להתייעץ ולשאול בכל הקשור לכלבים, חתולים וכל בעל חיים אחר. להוספת שאלה בפורום אנא הרשמו לאתר ולאחר סיום ההרשמה תוכלו לקבל את תשובות לכל שאלותיכם.

השפעה של הדברה אלקטרונית על כלב

לפני 2 שנים 6 חודשים #1172 מאת אולגה
שלום,
אנו גרים בבנין מגורים ונוצר צורך בהדברה בבית, בגלל שאין באפשרותינו לעזוב את הבית אפילו ליום אני שוקלת הדברה אלקטרונית ללא רעלים, יש לנו כלב מסוג פיקינז בבית האם הדברה שכזו יכולה להזיק לו?

בתודה מראש על התייחסות
לפני 2 שנים 6 חודשים - לפני 2 שנים 6 חודשים #1180 מאת עמיחי מורשת
אולגה שלום,
אני לא מכיר הדברה אלקטרונית נגד טפילים. מציע שתלכו לראות בתים שעברו זאת בהצלחה. נשמע לי על פניו לא הגיוני. אם היתה אופציה כזאת הרי כל הוטרינרים היו קופצים על המציאה ומבצעים זאת בעצמם. אם את מדברת על הדברה נגד מכרסמים על ידי השמעת תדרים גבוהים הרי הדבר ישפיע גם על הכלב שלך ויפגע בו קשות באוזניים (תדרים בלתי נסבלים). יש טענה של המדבירים שהתדרים הללו גם ישפיעו על חרקים אבל כאמור גם אם זה נכון, אין אפשרות לעשות זאת בקרבת כלבים.
מציע שתמצאו מדביר קונבנציונאלי שיאפשר לכם לצאת לכמה שעות בלבד ואת הכלב שימו בפנסיון ל-24 שעות או שתתנו לחבר לשמור עליו.
חשוב לאוורר היטב את הבית לפני חזרתכם אליו לוהזהר לא להדביר מוצרי מזון וכלי אוכל כדי לא לחשוף את הכלב להרעלה. כמו כן יש לשטוף בהתחלה לפחות חדר אחד שאליו יוחזר הכלב עד השטיפה היסודית הראשונה.
בהצלחה רבה
דר׳ עמיחי מורשת
בית החולים הוטרינרי רחובות
089390738

ד"ר עמיחי מורשת
בית החולים הוטרינרי רחובות
08-9390738
מפקחים: עמיחי מורשת
זמן ליצירת דף: 0.233 שניות